Zahradní krby NORMAN nově v naší kamenné prodejně

2. 9. 2016

Nově jsme pro Vás do naší nabídky v kamenné prodejně v Kostelci nad Labem zařadili zahradní a venkovní krby NORMAN. Díky dlouholeté tradici se společnost NORMAN stala jedním z největších výrobců zahradních krbů v České republice a podařilo se jí prorazit i na evropském trhu, což svědčí o kvalitách a přednostech jejích výrobků. 

Venkovní krby jsou určeny pro ty, kteří dávají přednost grilování nebo uzení za pomoci dřevěného uhlí, případně drobných kusů dřeva. Můžete tak strávit příjemné chvíle s rodinou či přáteli u plápolajícího ohně. To se Vám s plynovým nebo elektrickým grilem nepodaří. Použité kvalitní materiály zaručují nejen odolnost proti povětrnostním podmínkám a žáru ohně, ale i minimální nároky na údržbu. Všechny typy krbů jsou vyrobeny tak, aby se daly snadno sestavit bez použití zvláštních mechanických nástrojů. Z široké nabídky zahradních krbů v různých provedeních i cenových relacích si určitě vyberete.

Naší prodejnu můžete navštívit v pracovních dnech mezi 8 – 16,30 hod., kde kromě uvedeného sortimentu naleznete širokou paletu zahradní a lesní techniky, hadicových systémů, nářadí Makita a dalších potřeb a pomůcek pro vaší zahradu.